7 حقیقت سختگیرانه برای ایجاد یک تجارت موفق ساختمانی

چشم انداز – اولین عامل ایجاد هرگونه پروژه طراحی خانه ققنوس ایجاد چشم انداز است. کار با یک هدف محکم از نیازهای انجام شده برای یک طراحی موفق بسیار مهم است. یک پایه قوی باعث می شود تا بتوانید تمام اجزای مخالف طراحی داخلی ققنوس را اضافه کنید.

آیا سازنده خانه جدید می تواند به همه سوالات شما پاسخ دهد؟ اگر پیمانکار ساختمان شما در خانه نیاز به مشاوره با استفاده دائمی از افراد داشته باشد ، احتمالاً او نمی تواند دانش کافی در ساخت خانه به طور موثر داشته باشد. این را به خاطر بسپارید ، حتی اگر یک پیمانکار جوان باشد ، به این معنی نیست که او تجربه کافی ندارد و عکس این قضیه اغلب صادق است. اگر پیمانکار 30 یا 40 سال سابقه کار داشته باشد ، بیش از ساختن واقعی املاک و مستغلات مستعد فروش مردم در مورد دانش خود است.

انواع مختلفی از کفپوش چوب سخت وجود دارد ، خرید این باید در واقع ساده باشد ، شما در واقع یک حرفه ای را استخدام می کنید ، فقط به پیمانکار خود نشان دهید که در آن خارج می شود.

ساده باش ساختار برای افزایش خطر برای بیشتر افراد در ارتباط با یک مکان کوچک ، هر مدرسه طراحی داخلی به شما می آموزد که بهتر است ساده بمانید. فضای باز و سفید خود را باز خواهید کرد ، مکان شما از لحاظ ظاهری  پیمانکاری ساختمان بزرگتر خواهد بود. به جای شلوغ کردن یک اتاق با مبلمان شیک ، سعی کنید قفسه هایی را نصب کنید که برای کتاب یا لباس به هر زرق و برق دار نیاز دارید. در یک آشپزخانه کوچکتر ، یک میز کوچکتر انتخاب کنید تا فضای اطراف را به حداکثر برسانید. هر چیزی که نیازی به آن ندارید ، خلاص شوید! بعضی اوقات تصمیم گیری برای نگه داشتن و پرتاب کردن چه چیزی دشوار است اما درک اینکه چه چیزی خوب است در طولانی مدت با استفاده از یک استراتژی طراحی ساده ، شادتر است.

هنگام طراحی یک اتاق ، اکثر افراد یک نقطه کانونی را انتخاب می کنند و سپس با یک حرکت رو به بیرون کار می کنند. چه شومینه باشد و چه یک واحد تفریحی ، آنها از پنجره ها چشم پوشی می کنند. آنها مبلمان را رو به نقطه مورد نظر قرار می دهند و از آنجا کار می کنند ، چرا؟ به نوری که به داخل اتاق شما می آید فکر کنید ، این امر تأثیری در ظاهر آن نخواهد داشت. به پرده ها یا پرده های خود فکر کنید و آنها را به حالت تعلیق درآورید. همچنین ، به خود پنجره ها فکر کنید.

بعد از اندازه گیری های شخصی ، به فروشگاه رنگ آمیزی محلی بروید و رنگ ها را تماشا کنید. در اولین سفر خود هیچ رنگی خریداری نکنید ، زیرا شما باید مدتی را در تراشه های رنگ جستجو کنید و رنگ های مورد نظر خود را پیدا کنید. مشتی تراشه رنگ را با خود به خانه ببرید و آنها را در دفتر تزئین خود قرار دهید. حداقل به مدت یک هفته کامل بارها و بارها روزانه رنگها را بررسی کنید و نظر خود را ثبت کنید هر بار که به رنگ آنها می خواهید بازسازی ساختمان را انجام دهید. در پایان هفته ، درک بسیار خوبی از اینکه دوست دارید چه رنگ هایی را می خواهید پیدا کنید.

بازدید از پروژه ها: سازنده بالقوه شما باید بتواند پروژه های گذشته یا فعلی شما را به نمایش بگذارد. تصاویر خوب است اما چیزی مانند دیدن چیزهای اصلی وجود ندارد.

اگر به نظر مناسب نرسید با روند ساخت و ساز همراه باشید و همچنین س questionsال کنید. این قدم اضافی کوچک بیش از هرگونه تلاش پیشگیرانه از سوerstand تفاهم جلوگیری کرده است. بیشتر افراد آماده باشید با سازنده خود صحبت کنید. در واقع همه شما را نمی خوانند.